SON DAKİKA
>

Mustafa Ceceli'den Kur'an-ı Kerim Sohbeti

Ünlü Sanatçı Mustafa Ceceli Kur'an-ı Kerim hakkında sohbet verdi. Bazı kesimce eleştirilen Mustafa Ceceli hayranları tarafından övgü yağmuruna tutuldu.

Mustafa Ceceli'den Kur'an-ı Kerim Sohbeti

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’den Kuran-ı Kerim sohbeti. Hayranlarına dini sohbet veren Ceceli, takipçilerinin övgü dolu yorumlarını kazandı. 

 

Hem müziği ile hem de karakteri ile kısa sürede gönüllerde taht kurmayı başaran sanatçı Mustafa Ceceli, hayranları için dini sohbet verdi. Şarkılarıyla adeta mest eden Ceceli, hayranları ile dini bilgilerini de paylaşmayı ihmal etmedi. 


Hem şarkıları hem de kişiliği ile sevilen bir isim haline gelen Mustafa Ceceli, sosyal medya aracılığı ile hayranlarına dini sohbet verdi. Kur’an-ı Kerim’in insanlar için geldiğini ve mutlaka her Müslümanın okuması gerektiğini belirten ünlü sanatçı bu davranışıyla hayranlarını mest etti. Kuran-ı Kerim’in doğuşunu ve tüm bilimsel çalışmaların kaynağı olduğunu belirten Ceceli kutsal kitabımızın süslü kaplar içinde kalmak yerine okunmak için indirildiğini vurguladı. 


Ceceli bu davranışı ile bazı kesimler tarafından eleştiri oklarına tutulsa da hayranları tarafından oldukça hoş karşılandı. 

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.