SON DAKİKA
>

Miley Cyrus: “Eğer Soyunursanız İlgi Çekersiniz!”

Üstsüz fotoğrafları ile dikkat çeken Miley Cyrus neden soyunduğunu açıkladı. Soyununca insanların ilgisini çektiğini ve böylece iletmek istediği sosyal mesajları kolayca ilettiğini belirten Cyrus, “Ben cinsel sapığım.” diyerek sözlerini tamamladı.

Miley Cyrus: “Eğer Soyunursanız İlgi Çekersiniz!”

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN..

Özellikle ergenlerin ve gençlerin ilgisini cezbeden ve giydiği kıyafetlerle olay yaratan Miley Cyrus toplumsal mesajlarını iletmek için soyunma yöntemini kullandığını açıkladı. "Eğer memelerinizi açarsanız, insanların ilgisini çekersiniz. Böylece vereceğiniz toplumsal mesajlar yerini bulur.” diyen Cyrus kendisinin bir cinsel sapık olduğunu ve bundan sın derece memnun olduğunu açıkladı. 


Genellikle provakatif sahne şovları, paylaştığı cesur pozlar ve frapan kıyafetleriyle ilgi çeken ünlü isim Miley Cyrus, “Ben cinsel sapığım ve bundan rahatsız değilim." dedi.


Geçtiğimiz akşam bir televizyon programına konuk olan Miley Cyrus, daha önce hemcinsi Victoria's Secret'ın sarışın meleği Stella Maxwell ile öpüşürken objektiflere takılmıştı. Bu görüntülerden sonra 18 yaşını geçen her kadınla ilişkiye açık olduğunu belirten Miley Cyrus ülkede tartışma konusu olmuştu. 


Katıldığı programda babasının kendisi hakkındaki düşünceleri sorulan Miley Cyrus, "Babam sorun etmiyor. Tabii, eminim sürekli memelerimi dışarıda tutmamaı tercih ederdi ama göğüsleri dışarıda ve iyi bir insan olmamı, giyinik bir sürtük olmama tercih ediyor olmalı." diyerek kendisini savundu. 


Miley Cyrus, daha önce 14 yaşındayken annesine biseksüel olduğunu itiraf ettiğini söylemişti. 

 

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.