SON DAKİKA
>

Meteorolojiden Kritik Uyarı: Soğuk Hava Geliyor

Meteorolojiden gelen son hava tahminlerine göre Balkanlardan giren soğuk hava sıcaklıkları düşürecek.

Meteorolojiden Kritik Uyarı: Soğuk Hava Geliyor

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN..

Meteoroloji yaklaşan soğuk hava dalgalarına karşı uyarıda bulundu. Özellikle bugün İstanbul’da saat 12.30 sularında başlayan yağmurun sağanak sele neden olabileceği haberlerinden sonra bu yağmurun İÇ Bölgelerde de etkili olacağı haberleri gecikmedi. 


Meteorolojiden gelen son hava tahmin raporlarına göre bugün İstanbul’da etkili olan sağanak yağış iç bölgelerde de etkisini gösterecek. Balkanlardan gelen soğuk hava, ülke genelinde sıcaklıkları düşürecek. Yağışın yoğun olarak hissedildiği bölgelerde hava sıcaklıkları 2-5 derece arasında düşeceği belirlendi. 


YAĞIŞLAR EN FAZLA BU İLLERDE ETKSİNİ GÖSTERECEK


Bugün İstanbul’da başlayan yağışlar Kocaeli, Sakarya, Bursa, Afyon ve Balıkesir'de en fazla etkisini gösterecek. Vatandaşların yoğun yağışa karşı tedbirli olmaları önemle rica edilir. 

 

Yoğun yağışın bu gece de devam etmesi beklenirken vatandaştan heyelan, yıldırım, su baskını gibi afetlere karşı tedbirli olmaları istenmekte ve ulaşımdaki aksaklıklara karşı önceden tedbir almaları istenmektedir. 

Meteoroloji den korkutan uyarı
Yağmur Görmek
yağmur
Marmara ya 5 gün yağmur!
Yağmur Suyunun Cilde ve Saça Faydaları
yagmur

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.