SON DAKİKA
>

İşte Benim Stilim All Star Melek Balkan’ın Gözyaşları

İşte Benim Stilim All Star’a bu hafta katılan iki yarışmacıdan biri olan Melek Balkan bugün gözyaşlarını tutamadı.

İşte Benim Stilim All Star Melek Balkan’ın Gözyaşları

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN..

Sara Koçoğlu ile birlikte bu hafta başında yarışmaya katılan Melek Balkan göz yaşlarını tutamadı. Sağlık problemleri nedeni ile kilo alan Melek Balkan’ın bu durumunu göz ardı etmeyen yarışmacılar Balkan’a kilosu üzerinden saldırmaya çalıştılar. 


Melek Balkan podyuma çıktığında yorum yapmak için söz hakkı alan Sara Koçoğlu, Balkan’a kalıbından dolayı hiçbir şeyin yakışmadığını ima etti. Üzerinde mantonun çocuk reyonundan alınmış gibi göründüğünü söyleyen Sara Koçoğlu, Melek Balkan’ı ağlattı. Kilosundan dolayı oldukça sıkıntılı günler yaşayan Melek Balkan kendini daha fazla tutamayıp ağladı.


Bunun üzerine Öykü Serter açıklama yapmak zorunda kaldı. Melek Balkan’ın sağlık durumundan dolayı kilo aldığını ve arkadaşlarının bu konuda eleştiri yapmaması gerektiğini söyleyerek ara buldu. Melek Balkan’ı da bu kadar alından olmaması gerektiği konusunda uyardı. 

 

İşte Benim Stilim 6 ekim Melek Balkan İzle

 

 

iste Benim Stilim Melek Balkan
melek balkan İşte Benim Stilim All Star
Melek Balkan
Melek Balkan
Melek Balkan
Melek Balkan
Balkan
Melek Balkan
melek balkan

Haberin Etiketleri : michael schumacher öldü mü ,
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.