SON DAKİKA
>

Hadise 30. Yaş Gününü Çırağan Sarayı’nda Kutlayacak

Hadise 30. Yaş günü için servet dökmeye hazırlanıyor. 300 Bin Liralık bütçeyi doğum günü için ayıran Hadise ünlü isimleri de kutlamaya davet edecek.

Hadise 30. Yaş Gününü Çırağan Sarayı’nda Kutlayacak

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN..

Hadise yaş günü için Çırağan Sarayı’nı seçti. Bütçesinden 300 Bin TL ayıracak olan Hadise’nin doğum günü izlenmeye değer olacak. 


30. yaş günü için kesenin ağzını açan Hadise Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir yaş günü partisi düzenleyecek. 

 


İddialara göre Hadise, Madonna’nın İbiza'daki muhteşem doğum günü partisine özenmiş ve bu özel doğum gününü görünce kendisi de Çırağan Sarayı’nda bir doğum günü düzenlemeye karar vermiş.


300 BİN TL HARCAYACAK


Geçtiğimiz günlerde kardeşleriyle Çırağan Sarayı’na gelip yetkililerle anlaşan Hadise, Çırağan Sarayı için 300 Bin TL ödeyecek. 
O Ses Türkiye’nin daimi jüri üyesi olan Hadise, geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı’nın sürpriz doğum günü kutlamasıyla 29. yaş gününü geçirmişti. Bu yıl ise oldukça farklı bir doğum günü kutlaması yapacak olan Hadise’nin davetlileri arasında Belçika’dan ve Türkiye’den toplam 150 kişi katılacak. Davetliler arasında Cengiz İmren, oryantal Didem Kınalı gibi ünlüler de sahne alacak.

 

Hadise
Savaşçı bir kadın Hadise
Hadise
Hadise
Hadise
HADİSE
HADİSE

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.