SON DAKİKA
>

Gülben Ergen’in Yeni Albümü ile Gelen Yeni İmajı

Gülben Ergen yeni imaj ile şaşırttı. Yeni albümü ile tarzını da değiştiren Gülben Ergen yeni imajıyla şaşırttı.

Gülben Ergen’in Yeni Albümü ile Gelen Yeni İmajı

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN..

En son 5 yıl önce albüm çıkaran Gülben Ergen, imajını da değiştirdi. 19 Ekim’de piyasaya çıkacak olan yeni albümü “Kalbimi Koydum” ile sevenleri karşısına çıkacak olan Gülben Ergen yeni albümünü tanıtmak için imajında da değişiklik yaptı. 


27 yıldır televizyon ekranlarında olan Gülben Ergen daha önce 9 adet albüm yapmıştı. 10. Albümünü yakında piyasaya çıkaracak olan Ergen, yeni albümünün çoğunlukla aşk şarkılarından ibaret olduğunu belirtti. Albüm hazırlıklarını bugün tamamlayan Ergen’in yeni imajı ise boksör şortu, kolsuz tişört, spor ayakkabı, altın rengi muştalar oldu. Bu görüntüsü ile oldukça şaşırta Gülben Ergen adeta yeniden gençleşmiş gibi görünüyor. Rap yıldızları gibi görünen Ergen’in albümünün içinde rap şarkıları olup olmadığı da merak konusu. 

 

Müzik sektörü dışında oldukça farklı alanlarda da kendini gösteren Gülben Ergen en son gıda sektörüne girmeyi amaçladığını belirtmişti. Şirketine büyük firmalarda çalışan isimleri transfer etmek istediğini söyleyen Ergen bu konuda çalışmalara başlamış ve başarıyla devam ettiğini söylemişti. Gülben Ergen ,organik ürünlerle hazırlatacağı kalori oranları hesaplanmış yemeklerle büyük şirketlere  hizmet sunmayı amaçlıyor. 

 

Gülben Ergen
Gülben Ergen
Gülben erge
Gülben Ergen
Gülben Ergen giymediği kıyafetleri dağıttı
Gülben Ergen
Gülben Ergen

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.