SON DAKİKA
>

Elazığ’da Tüyler Ürperten Olay!

Elazığ’da Tüyler Ürperten olay! 12 yaşındaki kız çocuğu evinde boğazından bıçaklanmış bir halde bulundu.

Elazığ’da Tüyler Ürperten Olay!

Elazığ’da korkunç olay! 12 yaşındaki kız çocuğu evinde ölü bulundu. Bıçaklanarak öldürüldüğü görülen kız çocuğunu kimin öldürdüğü konusunda kimsenin bilgisi yok. 


Elazığ’da bugün yaşanan olay kan dondurdu. 12 yaşındaki kız çocuğu evinde boğazından ve vücudundan bıçaklanmış halde bulundu. 


Merkez Abdullah Paşa Mahallesi 272. Sokak oturan Aydın ailesi için dehşet verici bir gün yaşandı. 12 yaşındaki Nazlı Aydın evinde ölü olarak bulundu.


Okulda rahatsızlanan Nazlı Aydın okulda öğretmen olan babası Halis Aydın’a söyleyerek okuldan çıkıp eve gitti. Annesi ile hastaneye gideceğini söyleyen Nazlı Aydın’ın durumunu öğrenmek için eşini arayan baba Halis Aydın, eşine ulaşamayınca komşularını aradı. Aydın ailesinin evine giden komşuları korkunç bir manzara ile karşılaştı. 12 yaşındaki Nazlı Aydın boğazından bıçaklanarak öldürülmüştü. Evde bulunan annesi çocuğunun kimliğini bilmediği kişiler tarafından boğazından bıçaklandığını ve ardından katil zanlılarının kaçtığını söyledi. 


Kız çocuğunu kimlerin bıçaklayıp kaçtığı hala belirsiz iken komşuları Aydın ailesinin herkesle iyi anlaştığını hiç düşmanları olmadığını söyledi. 

 

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.