SON DAKİKA
>

Ebru Gündeş ile Rıza Zarrab Boşanıyor mu?

O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan sanatçı Ebru Gündeş ile Azeri eşi Rıza Zarrab boşanıyor mu? Ebru Gündeş’in yüzüne ne oldu? Detaylar haberimizde

Ebru Gündeş ile Rıza Zarrab Boşanıyor mu?

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN..

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz Ebru Gündeş ile Azeri eşi Rıza Zarrab boşanıyor mu? Evliliklerinde kara bulutlar dolaştığı söylenen Zarrab-Gündeş çiftinin boşanacağı haberleri gündeme oturdu. Rıza Zarrab’ın da son zamanlarda yurt dışına çıkması dedikoduları iyice güçlendirdi. 


İddialara göre Zarrab, eşinin yüksek bütçeli harcamalarından rahatsızlık duymuş ve Ebru Gündeş’i sık sık uyarmaya başlamış. Hatta konserlere Zarrab’ın özel uçağı vasitası ile giden Gündeş eşinin bu tavrına rest çekerek konserlerine tarifeli uçakla gitmeye başlamış.


Daha sonra Ebru Gündeş’in boşanmak istediği iddiaları ortaya atılıp da eşi Rıza Zarrab’ın yutdışına gitmesi iddiaları daha da güçlendirmiş durumda. 


LERZAN MUTLU AÇIKLADI


Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı televizyon programının sunucusu Lerzan Mutlu’yu arayan Ebru Gündeş’in yeni imajı ve boşanma ile ilgili açıklama yaptığı iddia edildi. Ebru Gündeş’in yaptığı açıklamaya göre boşanma gibi bir durum söz konusu değil. Yüzündeki şişliklerin de sebebini açıklayan Gündeş yüzüne botoks yaptırmadığını gribal enfeksiyon nedeni ile yüzünün şiştiğini söyledi.

 

Bayramda Kıbrıs-ta sahne alan Ebru Gündeş, 60 bin lira kazandı.
Reza Zarrab
Reza Zarrab
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab
Reza Zarrab
Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab
Ebru Gündeş Ve Reza Zarrab
Ebru Gündeş
Reza Zarrab

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.