SON DAKİKA
>

Cem Yılmaz İsyanda: “Ahlaklı Bulmuyorum!”

Cem Yılmaz sosyal medyada kendi adına yayınlanan siyasi içerikli fotoğraflar yayınlayanları kınadı ve ahlaklı bulmadığını söyledi.

Cem Yılmaz İsyanda: “Ahlaklı Bulmuyorum!”

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN..

Ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medya aracılığı işe adını ve fotoğraflarını siyasi amaçlı kullanan şahısların yaptığı bu hareketleri ahlaklı bulmadığını söyledi. 


Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesaplarından kendi adını ve fotoğraflarını kullanılarak siyasi mesaj vermeye çalışanların yaptığı bu davranışı ahlaklı bulmadığını söyledi. 


''HİÇ AHLAKLI BULMUYORUM''


Cem Yılmaz dün akşam saatlerinde twitter hesabından bir mesaj paylaştı. Mesajın içeriği genel olarak isyan içeriyordu. Çünkü bazı kimseler Cem Yılmaz’ın adını ve fotoğraflarını kullanarak siyasi mesaj vermeye çalışıyordu. Bunu hoş karşılamadığını söyleyen Cem Yılmaz, twitter hesabından "Sosyal medyada herhangi bir fotoğrafımın altına dilediği fikrini birinci ağızdan yazıp kamuoyu yaratmayı hiç ahlaklı bulmuyorum. Bilin lütfen. Herkesin hassasiyet, duyarlılık tavsiye ettiği konularda duyarsız(!) olduğu düşünülen kişilere fotomontajla "duyar" eklemek, yakışmıyor." Yazarak tepki gösterdi.

 

Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.