SON DAKİKA
>

4 Yaşındaki Çocuğun Karnında Ölü Fetüs Bulundu!

Hindistan’da 4 yaşındaki çocuğun karnında ölü fetüs bulundu. Bebeğin durumunun nadir görülen bir sağlık sorunu olduğu ortaya çıktı.

4 Yaşındaki Çocuğun Karnında Ölü Fetüs Bulundu!

Hindistan’da 4 yaşındaki bir çocuğun karnından ölü fetüs çıkarıldı. Şok eden olay çocuğun anne karnındayken ikiz kardeşini içine alması olarak tanımlandı. 


Hindistan’da bugün akıllara zarar bir olay meydana geldi. 4 yaşındaki çocuk karın ağrısından şikayet edince hastaneye getirildi. Ancak durumun herhangi bir karın rahatsızlığı olmadığı anlaşıldı. 


Anne karnında iken ikiz kardeşini içine alan çocuk o şekilde büyümüş ve doğmuştu. 4 yaşındayken uğradığı karın ağrısı ise gerçekleri su yüzüne çıkardı. 


Hindistan’da yaşanan ve dünyada çok nadir görülen bu olayın ikizlerin gelişimi sırasında birisinin diğerini içine almasıyla gerçekleşen nadir bir sağlık problemi olduğu belirtildi.


Sol’un haberine göre Hindistan’da yaşayan 4 yaşındaki çocuk karın ağrısı şikayeti ile hastaneye geldi. Karnına ultrasonla bakan doktorlar ilk başta çocuğun karnında tümör olduğunu düşündüler ancak şoke edici gerçek daha sonra ortaya çıktı. Çocuğun karnında 4 yıldır ikiz kardeşi vardı. 


Edinilen bilgilere göre çocuğun karnından çıkarılan fetüsün elleri, tırnakları ve kafası olduğu belirtildi. İkizlerin birbirinden ayrılamayıp birbirinin içine geçmesi olarak adlandırılan bu durum tüm dünyaya şok etkisi yarattı. 

 

 

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. tvde sondakika harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.